תכנית לבעלי לעסקים שרוצים לשווק ולמכור בכלל ובאינטרנט בפרט, מוצרים ושרותים פיסיים ואינטרנטים שיעבדו בשבילם גם כשהם ישנים או בחופשה ;-)

תוכנית ליווי שנתית המשלבת ליווי אישי וקבוצתי שתתמוך בחזון שלך ותהפוך את העסק שלך ל"מכונה" שמייצרת לך כסף וזמן!

בתוכנית הזו אני לוקחת אותך יד ביד וביחד אנחנו בונים תוכנית לתוצאות פורצות דרך!

בעל עסק יקר,
יתכן והגעת לכאן כי חיפשת תוכנית ליווי לעסק שלך ברשת כבר זמן מה, או שאנו מכירים כי השתתפת באחד הסמינרים שלי ("נקודת המוצא", "סמינר מוריד הגשם – מכירות" או 3P's), או באחד הקורסים שלי ("קורס הקמת אתר" או "חדר כושר") או בתוכניות האינטרנטיות שלי ("בית הספר לשיווק באינטרנט" או "Atar4Free" או "101")
ואולי אפילו נרשמת כמנוי להדרכות החינמיות שלי על שיווק העסק באינטרנט

אבל עדיין לא השתתפת בתוכנית מעמיקה ומקיפה אשר בנויה כך שכל בעל עסק, כן, כל בעל עסק, גם אתה, תייצר את ה – system השיווקי שלך ובאמצעות תהליך מובנה ויישום שיטות שיווק מתקדמות, תוכל להפוך את העסק שלך להצלחה.

כמה מילים ממני…

אם אתה איתי כבר מתחילת הדרך אתה וודאי זוכר כי לפני 6 שנים מצאתי את עצמי מתחילה עסק חדש לגמריי בתחום חדש לגמריי ובלי שום רקע.

העסק הזה קם בהתבסס על שיווק באינטרנט עם דגש על
הקמת אתר אינטרנט "חתיך"

(מושג שתבעתי בסלנג האינטרנטי ובכל פעם שאני נזכרת בימי הראשונים בתחום אני נדהמת כמה מושגים בסיסיים לא הכרתי אז )
השנה הראשונה היתה מאוד אינטנסיבית אך ממלאת סיפוק והשראה
כמות האנשים שהחלו לעקוב אחרי, אחרי חצי שנה, הגיעה כמעט ל – 1,600 איש (היום כבר מעל ל – 10,000 איש ברשימת תפוצה ועוד אלפים ברשתות החברתיות…)

ככל שעברו הימים שמתי לב שאני נמצאת בתוך קבוצת מיעוט של בעלי עסקים שמצליחים לפלס דרך להצלחה

וככל שהזמן חלף הבחנתי בדפוס מעניין ומצאתי את נוסחת הקסם איתה הצלחתי אז וממשיכה להצליח גם היום.

לפני 3 שנים, ניסיתי להפעיל את נוסחת הקסם על בעלי עסקים אחרים וכפי שצפיתי – הנוסחה עבדה, ובגדול!

אם להיות גלויה, ידעתי שהנוסחה עובדת אך לא תארתי לעצמי שהיא תייצר תוצאות כל כך מהר.

כבר אחרי 4 חודשים חל מפנה… וכשזה קרה נפתחה גם הקבוצה השניה ועוד קבוצות אחריה…

אז הנה מה אומרים חלק מהבוגרים של קבוצה ראשונה

לילך יקרה, תודה על תקופת מרתקת, מלאת עשייה, בה ליווית אותי צעד אחרי צעד להשגת המטרות שקבעתי, ויש הרבה כאלו. המקצועיות שלך, היצירתיות הבלתי נדלית, הכלים הרבים והמגוונים שהעמדת לרשותי בכל רגע נתון, האופטימיות המידבקת שהכול אפשרי, הנגיעה האישית שמתבקשת לא פעם בליווי , התמיכה המוראלית כשלא תמיד מסתדרים הדברים, הניסיון העשיר, כל אלה הפכו את המסע המשותף הזה למוצלח במיוחד מסע שבו הדרך, חשובה לא פחות מהמטרה, ואת, בליווי המקצועי ביותר, הארת לי את הדרך, שלא פעם נראית די חשוכה , וידעת לסמן לי את מפת הדרכים ליעד הבא שלי. לא פשוט להיות ONE MAN SHOW ובליווי שלך , התחושה שיש שותפה לדרך, יש עם מי להתייעץ, ויש על מי לסמוך. הביטחון שאת משרה, הידיעה שההצלחה תגיע , זה רק עניין של זמן , המוטיבציה שיצאתי מכל שיחה, הרעיונות החדשים והחדשניים ...הפכו את הליווי שלך לחלק בלתי נפרד מהעשייה שלי. תודה על מי ומה שאת, גלית שרון
galitsharon-lilach
גלית שרון
מומחית, מייעצת, מלווה ומרצה על יצירת תדמית מנהיגות והובלה מנצחים
"פיתחתי את האתר והשיווק אני יודעת שאני עושה אותו נכון כי יש לי תוצאות בשטח וזה בזכות לילך" תהליך הליווי מאוד מיקד אותי בשלבים השונים של הפיתוח שלי איך להגיש את המוצר שלי לקהל המתאים, במה להתמקד כל נושא המכירות, הכתיבה השיווקית, הוידאו... המפגשים החודשיים לימדו אותי להתמקד במחוייבות שלי... החברים בקבוצה נתנו לי רוח גבית יש לי מוצר שאני פיתחתי ואני משווקת אותו ...זה עולם אחר :-)
tagit
תגית דאנס
"תשובות וכלים לשיווק באינטרנט, מוטיבציה, ליווי אישי שוטף - החבילה המושלמת"

"הניסיון העשיר של לילך באינטרנט ובעסקים , הכלים הטכניים והידע במגוון האפשרויות העומדים לרשותינו (שניתן גם ברוחב לב ע"י התמיכה במשרד), ההשראה והעידוד שלה לחשיבה יצירתית ולחדשנות, מאפשרים להעיז, לפרוץ גבולות, לנסות, לעשות, להמשיך לעשות ,וכן..גם להצליח" "הליווי הוא קבוצתי אך גם אישי ואיכפתי, הן במפגשים הפרונטלים והן בוובינרים, והלמידה אחד מהשני ושאיבת הכוחות ממש תורמת לאנרגיה. הטיפוס המשותף של הקבוצה עושה את כל העניין ליותר חוויתי וחברי, ואפרופו חוויות וטיפוס, גם זה חיכה לנו במומנטום באחד המפגשים פשוטו כמשמעו..
shlomit
שלומית לויט
עץ החשיבה – טיפוח יכולות זיכרון ולמידה אצל ילדים
 "השנה, אנחנו רק באפריל, וכבר הכנסתי כמעט פי 2 משנה קודמת"

"למדתי ממך המון, בזכותך העסק שלי צמח והתפתח, ובזכותך אני ממשיכה להתפתח עוד ועוד. הידע שלך, היצירתיות, כמות הרעיונות הבלתי נגמרת, התובנות, היושרה, הסבלנות (הו... וצריך הרבה!), הכנות, החיבור לנפש, המוטיבציה, העזרה, ההכוונה, התמיכה - את כל אלה, נתת באהבה במשך 3 שנים, כאילו ממש מדובר בעסק שלך. ועל כך, המון המון תודה!" עינת הגיעה לתוכנית אחרי חברות ב"תוכנית בית הספר לשיווק באינטרנט" ועם הידע הרב שצברה גילתה שהקבוצה יוצרת אצלה מוטיבציה גבוהה מאוד וכפי שהיא מתארת " אחרי כל מפגש כזה אני מתמלאת אנרגיה ונותנת פוש בעבודה." מאז הצטרפה עינת גם לליווי אישי והיום היא בשלבי הכנת תוכנית אינטרנטית עם תוספות לא רגילות ולא דומות בשוק. עינת יוצרת קבוצות ליווי מיוחדות באמצעות האינטרנט ומקנה ללקוחותיה דרך חיים חדשה ובריאה " השיחות השבועיות שלנו)הם הזדמנות מצוינת להתייעצויות, שיתופים והעלאת דילמות. לפעמים אפילו, באמצע וובינר אני קצת מחכה שייגמר כדי שאוכל להתחיל לעבוד על כל הרעיונות שעולים לי תוך כדי :-). ."
einat
עינת שגיא
מדריכה לתזונה נכונה והרזייה בריאה במטרה להוביל אנשים לדרך חיים בריאה יותר ולעזור להם להגיע לגוף בריא ומשקל מאוזן בעזרת ידע וכלים פשוטים .
אני יכולה לתת לך נתון מעניין נוסף שמצאתי יחד עם "נוסחת הקסם" ושעד אז חשבתי שהוא רק בגדר "מילים גבוהות" והוא שרוב האנשים לא יעשו לעולם את מה שצריך לעשות כדי להצליח באמת.
רובם ירצו מאוד להצליח אבל ברגע שיתקלו במכשול הראשון ימצאו כל תרוץ בעולם כדי להסביר למה בעסק שלהם זה לא יעבוד ומכאן הדרך למטה נראית מבטיחה.
אבל כמי שהשתתף בפעילויות שלי וכבר לקח צעד ראשון, אני יודעת שאתה לא כזה, אתה כבר הבנת מזמן שאלו שהצליחו בענק, אלו שממגנטים אחריהם לקוחות בעיניים עצומות, אלו שהפכו לאוטוריטות בתחומם ומייצרים את הכסף הגדול באמת, הם אלו שבחרו להיות כאלה!
ואם אתה בוחר להיות מצליחן – תוכנית "מומנטום" להצלחה עסקית תעניין אותך במיוחד, למען האמת התוכנית היא בדיוק בשבילך.

תוכנית "מומנטום" הינה תוכנית ליווי לבעלי עסקים

אשר נפגשים אחת לחודש, למשך 9 חודשים, בחדר ישיבות או בשטח :-) (תלוי בנושא המפגש) ובה אני מעבירה למשתתפים את עקרונות השיווק בכלל ובאינטרנט בפרט, אני מלמדת כלים פרקטיים, מעשיים שאתה תוכל ליישם בעסק שלך.
אני יוצרת את המפגשים כך שבפועל אתה עובד על העסק שלך! אתה לוקח את העקרונות ואני במפגש נותנת לכל בעל עסק לעבוד על העסק שלו ולקבל ממני הערות, תובנות והכוונה נכונה!
במפגשים הללו אני עוברת על ההצלחות של בעלי העסקים, ומעבר לעידוד הרב, אני מלמדת אותך לזקק את העיקרון שאיתו עבד אותו בעל עסק, ולהתאים אותו לעסק שלך!
יחד עם המפגשים הפרונטלים, אנחנו נפגשים לעוד 2 וובינרים – הרצאות אינטרנטיות בהן אתה שואל שאלות ואשר מטרתם לשחרר אותך מתקיעות או מעצור שאתה חווה.
יחד עם כל אלו קיימת קבוצת הפייסבוק שמהווה תמיכה ורעיונות "ללא הפסקה"

מטרת התוכנית היא כי בתום התקופה, לכל בעל עסק, תהינה מספר מערכות (לא רק אחת), אשר ייצרו ויגדילו עבורו הכנסות לעסק

בתוכנית אני מכירה לך ומלמדת אותך לעבוד עם הכלים והצעדים החשובים באמצעותם תייצר תוצאות והצלחות.
זו איננה תוכנית תיאורתית, זו תוכנית יישומית שדוחפת ומניעה אותך קדימה לעשות ולייצר תהליכים, להקים תשתיות ולפתח מערכות שיתמכו במהלכים השיווקיים ובמכירות בעסק שלך.
אלו הם חלק מהנושאים שנטפל בהם:

 • נזקק את המסר שלך ונגדיר את הייחוד העסקי שלך
 • נבחן מי קהל היעד שלך – מי הלקוח שלך ומה המאפיינים שלו
 • נעבוד על ערוצי השיווק השונים באמצעותם תגיע לקהל היעד שלך
 • נבנה את האלמנטים של ההצעה שאי אפשר לסרב לה כחלק מהמסר שלך
 • נבנה את סל המוצרים הנכון לעסק שלך כך שישתלבו במסננת השיווקית שבעסק שלך
 • נכיר ונבנה את התהליך שעובר הלקוח שלך מהרגע שנחשף אלייך ועד הרגע שרוכש אצלך את המוצר היקר ביותר
 • נבנה ונעבה את רשימת התפוצה שלך
 • נכיר את קוד מכירת המוצר הכולל את חוקי השיכנוע, הסיפור השיווקי שלך ועוד
 • נכיר נבנה וניישם מעמדי מכירה שונים המותאים לך ולעסק שלך :  מכירה אחד על אחד, מכירה מול קהל חי, מכירה בהרצאה
 • ינטרנטית, מכירה באמצעות "דף מכירה", וידאו מכירה.
 • נטמיע שיתופי פעולה איכותיים בעסק שלך
 • נפעיל במודע את השיווק מפה לאוזן וההפניות
 • נבנה את האסטרטגיה לעסק שלך
 • נבצע תיכנון שנתי בו נשלב בין האסטרטגיה בתוך היומן השנתי שלך
 • נבנה תהליכי שיווקי מותאמים לך וללעסק שלך כמו: השקות, מסרים שיווקיים ועוד
 • נדון בבניית סמינרים כנסים וקורסים
התוכנית הוקמה על פי 2 עקרונות בסיסיים שמנחים אותי ויצרו בעסק שלי פריצות דרך מדהימות
זו תוכנית שהורכבה ע"פ תהליכים שעברתי בעצמי ויצרו הצלחה עבורי (אני לא מלמדת מה שלא עשיתי בעצמי או שראיתי שזה עובד באמת)

 

הניסיון העשיר של לילך באינטרנט ובעסקים , הכלים הטכניים והידע במגוון האפשרויות העומדים לרשותינו (שניתן גם ברוחב לב ע"י התמיכה במשרד), ההשראה והעידוד שלה לחשיבה יצירתית ולחדשנות, מאפשרים להעיז, לפרוץ גבולות, לנסות, לעשות, להמשיך לעשות ,וכן..גם להצליח

אז הנה העקרונות :

עיקרון מס' 1 : מפגשים ועבודה בקבוצה (!)

מצאתי כי הפורמט הטוב ביותר ליצירת תוצאות הוא הפורמט של "קבוצה"
אך חשוב לא פחות – גודל הקבוצה!
המטרה לייצר קבוצה אינטימית ומגובשת אשר הופכת למקום הבטוח ביותר לבעל העסק ולכן ולכן זוהי קבוצה מצומצמת!
בתוך הקבוצה אנו מקיימים:

שיתוף בהצלחות אשר מייצר תחרות בונה – כאשר בעל עסק אחד מייצר הצלחה, מיישם תהליך מוצלח, נוצרת אוירה של "אני רוצה גם" ונוצרת עשיה – השיתוף בהצלחה מניע לפעולה בעלי עסקים בתוך הקבוצה אשר רוצים להיות חלק מההצלחה.

התייעצויות בין חברי הקבוצה בינם לבין עצמם אשר מקדמת וממקדת אותם.

תמיכה – אנחנו כבעלי עסק חושבים שכדי להצליח ולעשות את הכסף הגדול צריך ללמוד רק טכניקות שיווק ומכירה שעובדות והשאר כבר יגיע לבד.
מה שגיליתי בשנתיים האחרונות מעבודה עם מאות בעלי עסקים, הוא שהאתגר האמיתי של בעלי העסקים מעבר כמובן לשיווק נכון הוא המוטיבציה לקום ולעשות גם בימים בהם המכשולים נראים גדולים יותר.
עסק שלא עובד באופן עקבי על המוטיבציה שלו שוקע במהירות במכשול הראשון שנקרה בדרכו לשם.
הסביבה של הקבוצה עוזרת לו לעבור את הימים הקשים ולהמשיך הלאה.

דחיפה קדימה – הקבוצה כל הזמן מעירה הערות בונות ותומכת בהצלחות

המון מחוייבות – ההתחייבות מול קבוצה היא מאוד חזקה "התחייבתי מול הקבוצה שאני אעשה" ולכן עושים!

"העזרים שלילך מספקת והמחויבות שלי לעמוד בזמנים, מיקוד המסרים, עוזרים לי לא להתפזר, ולדעת שיש סיסטם שעל פיו אני מתנהלת – כל אלו מקדמים את פיתוח הצד השיווקי של המוצר."

שיתופי פעולה – החיבור בין בעלי העסקים בקבוצה הוא חיבור סינרגטי, כח הקבוצה גדול הרבה יותר מחיבור היחידים – נוצר כח מרושת ואיתן של שיתופי פעולה ותמיכה שמקפיצים את ההתקדמות של בעלי העסק

1

עיקרון מס' 2 : הכל שיטה (!)

הרעיון הוא : להיות מכונה סינטטית שמייצרת תוצאות
System = Save yourself time energy money
חסוך לעצמך זמן אנרגיה וכסף, הכל עובד לפי סדר ידוע שמייצר תוצאות.
ה – System שאני עובדת איתה ייצרה עבורי בעסק מהיום שפתחתי אותו (לפני 5 שנים) מעל 2.8 מיליון ש"ח
"התשתית לשיווק נכון עובדת ולא משנה מה המוצר…."

הבעיה של רוב בעלי העסקים הקטנים (וגם היותר גדולים) שהם מדלגים על ה – system
בעלי העסקים קופצים מנושא לנושא ולא מתמידים בנושא שבו התחילו – בעלי העסקים משופעים ברעיונות וכל הזמן עוברים מרעיון לרעיון מבלי למצות רעיון ותהליך עד הסוף
אין סדר בעסק, לא יודעים מה קורה, אין להם מושג כמה כסף עומד להיכנס לעסק וכמה עומד לצאת, אין חלוקה מסודרת בין ההוצאות העסקיות להוצאות הפרטיות מצב זה גורם להם לאבד שליטה אשר יוצר אצלם פחד, לחץ, היסטריה – בדיוק ההפך ממה שהעסק אמור לייצר עבורם
כחלק מהעדר System אין לבעל העסק שום יכולת לשחזר תהליכים שעובדים ומצליחים ובכך מפספסים את היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של עסק – יתרון של עיקרון השיכפול .
השיכפול מתחלק לשני תחומים:

שיכפול מוצר ותהליך שעובד – ובכך להקטין משאבי זמן, אנרגיה וכסף בשיווק ומכירת עוד מוצרים כאלו

שיכפול של בעל העסק – האינטרנט מהווה האת פלטפורמת השיכפול הטובה והיעילה ביותר לעסק אשר באמצעותה אנחנו הופכים את העבודה בעסק מאחד מול אחד לאחד מול רבים.

אלמנט נוסף עקרוני מבחינתי הוא אלמנט האוטומציה!
תאר לעצמך שהלקוחות פונים אליך ואתה פשוט שב אליהם ומטפל בפניות שלהם, אין יותר שיחות קרות ואין יותר "לא"
הלקוחות רוכשים באופן אוטומאטי ללא מגע יד אדם , הם לוחצים על תמונה של כפתור שמופיעה בדף האינטרנט, מועברים לדף תשלום מאובטח ו…משלמים – בניה של מערך אוטומאטי שכזה הוא חלק מה – system.

תוכנית "מומנטום" נבנת כך שתוביל אותך כבעל עסק, צעד צעד לבניית תוכנית מסודרת System, מאורגנת, נכונה ויעילה לייצור הכנסות . נקודה.

בהתאם לעקרונות הללו נבנת התוכנית ע"פ החלקים הבאים

2015-09-08_1928
קבוצה סגורה בפייסבוקהקבוצה פתוחה עבורך 24/7
מאסטר מיינד דיסקרטי בין המשתתפים

בעלי העסקים מעלים שאלות, מתייעצים, מתלבטים עם החברים בקבוצה.

הקבוצה בפייסבוק מייצרת עבורך פלטפרומה לשיתוף בהתקדמות ברמה שוטפת (כל יום, כל שעה, כל רגע שתבחר)
ונותנת כח וחיזוק בלתי רגיל לחברי הקבוצה (ממש כמו קבוצת תמיכה) .

הקבוצה בפייסבוק פתוחה אך ורק לחברים וכך גם התכנים בה.

יש לך הזדמנות להעלות לשם תמונות, קבצים ורעיונות ולקבל משוב מחברי הקבוצה

ההשתתפות בקבוצה מאפשרת לך הזדמנויות נפלאות לשיתופי פעולה מעולים.

2015-09-08_1933
מפגש אישי1X1מפגש המתקיים אחת לחודש

מפגש אינטרנטי אישי ביני לבינך שבו אני נותנת תשובות לשאלות השוטפות שלך במשך חצי שעה
המפגשים האינטרנטים הללו זו ההזדמנות שלך להיות "על המגרש"
זו הזדמנות לעבוד על המשימות בין חודש לחודש בלי להיתקע
לשחרר תקיעויות ולהשאיר את התירוצים בצד להרים אנרגיות ולחזור לעשייה

זו גם ההזדמנות שלך לשתף אותי בפרטים היותר דיסקרטים של העסק ושל הדילמות שלך ולקבל עבורם מענה והכוונה
המפגש נערך האינטרנט במערכת וובינר שבאמצעותה אני מקליטה את המסך ואת השיחה ביננו כך שתהיה לך אפשרות לזור על החומרים בכל זמן שנוח לך.
השיחות המוקלטות מועלות לדף אישי שמוגן בסיסמא עבורך בלבד!

DSCN1176
9 מפגשים פרונטלים אחת לחודשהמפגש מכיל העברת ידע מעודכן ועכשיווי בתחומים הנדרשים להצלחתו של העסק בכלל ובשיווק באינטרנט בפרט.

סדנא יישומית !!!! Work-Shop – של הידע שמועבר אליך – זה אינו מפגש של לבוא, לשמוע, לכתוב וללכת עד החודש הבא – אנחנו מייצרים זמני יישום על העסק שלך – תכל'ס!

שיתוף בהצלחות – השיתוף בהצלחות הוא הרבה מעבר לתפיחה על השכם, מטרתו לגרום לך כבעל עסק, לקחת רעיונות ותובנות ולהתאים וליישם בעסק שלך ולייצר את ההצלחות שלך

 • זה המקום להגדיר את המטרות שלך לטווח הקרוב, הבינוני והרחוק
 • זה המקום להגדיל את מעגל הקשרים האיכותי שלך – בין חברי הקבוצה והקשרים שלהם
 • זה המקום היחיד שתוכלו לקבל משוב מסביבה סינרגטית ולא מסביבה מדכאת ומורידה
הקסם האדיר בנוסחה שממנה בנויה התוכנית הוא שהתכנית פשוטה וקלה ליישום !

אם אתה מתלבט האם התוכנית עשויה להתאים לך, הנה כמה דברים שתוכל לבדוק עם עצמך:

V-5-Blackהתוכנית מתאימה :

למי שמבין שהוא עומד בפני הזדמנות גדולה ומוכן לפריצת דרך
למי שמוכן לעלות על המגרש של המצליחנים ולשחק עם קבוצה
למי שמוכן ורוצה ללמוד ויחפש את התשובה עד שימצא ועד שזה יעבוד
למי שלוקח אחריות על העסק שלו
למי שרוצה לקצר את הדרך שלו ע"י ליווי של מישהו שכבר עשה אותה

X-5-Blackהתוכנית ממש לא מתאימה :

למי שמחפש "חבל הצלה" לעסק שלו – היא לא מתאימה למי שעומד להשקיע את השקל האחרון שלו ולקוות שמישהו יציל אותו ויעשה בשבילו את העבודה
למי ש"יודע הכל בעצמו" – כוס מלאה – זה ממש מעצבן אותי – אנשים כלו לא יוכלו לעולם ללמוד, להכיר דברים חדשים ובאמת לשנות
למי שלא לוקח אחריות – למי שלא מבין שהוא הגורם לכל מה שעובד ולא עובד בחיים שלו והכל תלוי רק בך – האחריות על מצבך, על מה שמצליח ועל מה שלא מצליח היא שלך בלבד!
לקוטרים – לכאלו שמאשימים את כל העולם, לכאלו שממציאים את כל התירוצים וההסברים למה הם לא הספיקו ולמה לא עשו.

ההשקעה שלך בתוכנית הינה : 1,570 ש"ח + מע"מ לחודש * 9 חודשים  –  מחוייבת בכרטיס אשראי

כדי לקבל פרטים על הקבוצה הבאה שעומדת להיפתח עלייך למלא את הטופס כאן מתחת

Arrow-15-Maroon-D

ברגע שהינך מצטרף לסדרת המפגשים שלנו – מאותו רגע יתחילו להתחולל בחייך ובחיי העסק שלך שינויים אשר מובילים את העסק שלך להצלחה

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד *


חשוב! חשוב!

התכנית שנתית והיא ללא נקודות יציאה – זו ההזדמנות שלך לקחת את העסק שלך ברצינות ולהתחייב להצלחתו!
השיקול שלך באם להצטרף לתוכנית צריך להיות מבוסס על החזר ההשקעה.
עליך לבדוק אצלך בעסק כמה לקוחות/עסקאות אתה צריך כדי לכסות את ההשקעה?
ומתי זה נעשה עבורך ממש כדאי?…

איתן שעוסק במנעולים ובכספות כותב לי כבר בתום החודש השני :
"סיכום חודש פברואר אני לא זוכר חודש כזה מצוין (פברואר) .
גם חודש ינואר היה מצוין .
חייב לציין שאלה 2 חודשים עיפים."
מה נדרש מאיתן לכסות את ההשקעה? 2 כספות, או 3 מנעולים...

יפעת שעוסקת בג'וב הנטינג לעמדות בכירות (סמנכ"לים ומנכ"לים) כותבת כבר במפגש השני:
"עם סגירת טופס ההצלחות ,הצלחתי לגייס לקוחה בכירה נוספת , אינטואיטיבית נוכל לעשות עבודה מעולה יחד ולהגיע לתוצאה המבוקשת. " ובכך כיסתה הרבה מעבר לתשלום החודשי
מיפעת זה דרש רבע לקוח או יותר נכון…רבע לקוחה

משה – הנדסה ומחשבה כותב לי במפגש הרביעי :
"העליתי את צבר ההזמנות, לשנה זו, בעוד עשרות אלפי ש"ח (מתוך זה שתי הרצאות מוזמנות לצוות ההנדסה של מפעל לקוח)"
ממשה זה דרש לארגן שעה אחת בלבד! של הרצאה אצל לקוח יצרני שהוא עובד איתו לאורך זמן…משה כמובן סגר 4 לקוחות וסדרת הרצאות לכל לקוח…

שים לב!
גם אני לוקחת חלק בתכניות ליווי – זה עובד!
כמובן שהמחיר גם כולל מע"מ והוא הוצאה מוכרת לעסק שלך כעת..

קיבצתי כאן תשובות לשאלות נפוצות שאולי עולות בראשך כעת:

יש לי רעיון ואני רוצה להפוך אותו לעסק – האם זה מתאים לי?
לא, התוכנית איננה מתאימהלמי שאין עסק בפועל! עסק שעובד אפילו מספר חודשים אך כבר יודע מה זה להפעיל עסק. אם יש לך עסק כזה אז הצטרפותך לתוכנית תהיה אחד הצעדים החשובים והמשמעותיים לעסק שלך! מעט מאוד בעלי עסקים עושים את דרכם עם הכוונה והנחיה נכונים. מעט מאוד בעלי עסקים אחרי שכבר מפעילים את העסק, פונים למי שכבר עשה זאת בהצלחה ולומדים ממנו מה נדרש לעשות .
האם את מבטיחה שאגדיל את ההכנסה?
כן! אני מבטיחה שאם תיישם את כל ההנחיות שאתן לך במפגש הפיסי שלנו כל חודש, תשתתף בכל המפגשים הפיסים והאינטרנטיים בצורה פעילה, תבצע את המשימות "בבית" אתה תגדיל את ההכנסה.
חשוב! עליך לדעת שאני ממיינת את מי שניכנס לתכנית. אם אני אראה שאינך מתאים לסוג זה של העבודה, אני לא אכניס אותך לתכנית.
האם נידרש ידע טכני כדי להצליח בתכנית?

לא. התכנית היא תכנית ליווי, היא אינה קשורה לידע הטכני שיש או אין לך.
אין אף אחד שיודע לעשות הכל וגם לא אנחנו בעלי העסקים. עם זאת אני נותנת לך המון מקורות מידע, הפניות והנחיות כיצד לעשות המון דברים במחירים מצחיקים.
ויחד עם זאת ,כפי שראית, נושא הקמת האתר המהווה את אחד הערוצים השיווקיים החשובים בעסק מכוסה בבונוס שאתה מקבל. כמאמינה גדולה בתשתיות האינטרנטיות והתוצאות הבלתי רגילות שאפשר להשיג שם, החלטתי לתת לך, במהלך חברותך בתוכנית "מומנטום", אפשרות להשתתף בתוכנית "בית הספר לשיווק באינטרנט" ולהקים לעצמך את הסניף האינטרנטי לעסק שלך על מנת שנושא זה לא יהווה "תירוץ" לאי עשייה :-) (זוכר?! תירוצים זה לא כאן) .

העסק שלי לא בנוי על אינטרנט, במה אני אתרם?
אין עסק בלי אינטרנט – זה כמו להגיד עסק בלי טלפון נייד…הצלחה עסקית איננה מתבססת על האינטרנט בלבד! האינטרנט הוא פלטפורמה מעולה שיכולה לתרום לעסק שלך רבות גם אם הוא לא אינטרנטי וזאת תלמד במהלך התוכנית. מלבד זאת יש המון קודים שיווקיים, שניתן להפעיל בכל עסק, ובמסגרת התכנית נדבר ונטפל בהם.
ואם עדיין אתה חושב שהעסק שלך לא מתאים לאינטרנט – התוכנית איננה מתאימה לך.
יש לי חנות, עסק קטן, האם זה מתאים?
כן בוודאי. כפי שעניתי בשאלה הקודמת, יש המון עקרונות, ערוצים, שיטות וקודים שיווקיים שדי ביישום אחד מהם בעסק שלך ואתה כבר שם אותו במקום אחר.
חנות הינה עסק מקומי שבנוי על לקוחות מהאיזור שלך והאינטרנט יכול להוות עבורך פלטפורמה להגדלת כמות הלקוחות באזורך והעצמת הקשר איתם – על כך כמובן נדבר ונרחיב במפגשים.
חנות שעובדת זמן רב, היא למעשה יישות עיסקית עם הסטוריה ומנגנוני עבודה שעובדים, עם זאת קיימות עוד אפשרויות רבות להשגת תוצאות טובות יותר ובמהלך המפגשים נצלול לעסקים שכאלו ונבחן צעדים נוספים שניתן לעשות "אוף ליין" כדי להשיג תוצאות טובות יותר.
המחיר מאוד יקר לי…
יקר ביחס למה? זו באמת השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך. אני מלמדת שתמיד צריך לבדוק עת השקעה ביחס לאלטרנטיבות השונות. בתוכן אל תשכח לבחון את האלטרנטיבה של לא לעשות כלום – האם היא האמת תביא אותך להצלחה, למקום אחר ממה שאתה נמצא בו היום?
ובאמת כמה זה עולה לך? חשב כמה עיסקאות אתה צריך להוסיף לעסק כדי "להחזיר" את ההשקעה – זו השאלה האמיתית שעליך לשאול את עצמך!
חלק מהלקוחות שלי החזירו את כל ההשקעה כבר בחודש השני!!
חלקם כבר בחודש הראשון!
אבל כולם!!! בלי יוצא מהכלל כבר בונים את התשתיות והמערכות כך שהעסק שלהם כבר נראה אחרת וכבר נערך לצפי הכנסות.
האם אפשר לצאת באמצע?
לא! חד משמעית לא תוכל לעזוב באמצע התוכנית! מדובר בהתחייבות לקבוצה. הקבוצה נבנית כקבוצה קטנה ואינטימית על מנת שתאפשר לך להגיע לתוצאות משמעותיות ותהווה עבורך את התמיכה הנדרשת – פרישה באמצע התהליך תפגע לא רק בעצמך אלא בקבוצה כולה!
כבר הייתי בכמה תכניות ליווי, מה חדש כאן?
במילה אחת: תכלס!! אנחנו ממש מקיימים סדנאות יישום על העסק שלך במפגשים. אתה יוצא עם תכנית פעולה מוגדרת וברורה לכל חודש מחדש.
בעיקרון ממש לא! אבל בלי מיינד סט בכלל אי אפשר. מיינד סט הינו כלי ששומר עלינו. האתגר האמיתי של בעלי העסקים מעבר כמובן לשיווק נכון הוא המוטיבציה לקום ולעשות גם בימים בהם המכשולים נראים גדולים יותר ועסק שלא עובד באופן עקבי על המוטיבציה שלו שוקע במהירות במכשול הראשון שנקרה בדרכו לשם. יחד עם זאת כמו שכתבתי, מיינסט הינו כלי ואני עומדת על כך שהמפגשים יהיו תכליתיים ומעשיים.
האם המפגשים איתך, הם רק הרצאות? (ידה ידה ידה)
ממש לא, כפי שכתבתי קודם, המפגשים יכללו הרצאות של תוכן חדש, עדכני ורלוונטי עם הרבה עבודה מעשית!
היכן, מתי ובאילו שעות מתקיימים המפגשים הפרונטלים?
המפגשים מתקיימים באיזור המרכז.
אחת לחודש.
בין השעות 9:00 ל – 14:00.

כעת..

נסה לדמיין את עצמך היכן תוכל להיות היום בדיוק בעוד שנה…

אין אושר גדול יותר או תרומה גדולה יותר מאשר לחולל שינוי מהותי בחייו של אדם

האחות מרי רוז מקגידי

מדיניות ביטולים : לא ניתן לבטל את התוכנית – זו היא התחייבות משמעותית לך ולעסק שלך וההרשמה נסגרת במספר מצומצם של בעלי עסקים בלבד!