מיני קורס חינמי ו...חדש!

מקיף מפורט ומדוייק שילמד אותך לנהל ולשלוט בהוצאות העסק שלך, לייצר מיקוד שיווקי לעסק, לקבוע את היעד העסקי שלך לשנה הקרובה, להפוך את היעד לתוכנית עבודה, ל"ייצר" לקוחות, להכיר את 5 התשתיות העסקיות שאי אפשר בלעדיהן ועוד ועוד…

לקבלת הקורס יש ללחוץ כאן

שינויים קלים והתאמות קטנות יכולים להשפיע על תוצאות השיווק של העסק שלך ואף ליצור פריצת דרך

כדי שלא תרגיש לבד…!

לילך דרור

ריכזתי עבורך מספר עדויות והמלצות של בעלי עסקים שעבדתי איתם במהלך השנים האחרונות
חלקם השתתפו בכנסים שערכתי, חלקם לקחו חלק בקורסים פרונטלים, חלקם חברים בתוכנית האינטרנטית שיצרתי "בית הספר לשיווק באינטרנט" וחלקם קיבלו ליווי אישי צמוד אם בפורמט של קבוצה ואם בפורמט אישי, "אחד על אחד".
לב

לילך יקרה, תודה על תקופת מרתקת, מלאת עשייה, בה ליווית אותי צעד אחרי צעד להשגת המטרות שקבעתי, ויש הרבה כאלו. המקצועיות שלך, היצירתיות הבלתי נדלית, הכלים הרבים והמגוונים שהעמדת לרשותי בכל רגע נתון, האופטימיות המידבקת שהכול אפשרי, הנגיעה האישית שמתבקשת לא פעם בליווי , התמיכה המוראלית כשלא תמיד מסתדרים הדברים, הניסיון העשיר, כל אלה הפכו את המסע המשותף הזה למוצלח במיוחד מסע שבו הדרך, חשובה לא פחות מהמטרה, ואת, בליווי המקצועי ביותר, הארת לי את הדרך, שלא פעם נראית די חשוכה , וידעת לסמן לי את מפת הדרכים ליעד הבא שלי. לא פשוט להיות ONE MAN SHOW ובליווי שלך , התחושה שיש שותפה לדרך, יש עם מי להתייעץ, ויש על מי לסמוך. הביטחון שאת משרה, הידיעה שההצלחה תגיע , זה רק עניין של זמן , המוטיבציה שיצאתי מכל שיחה, הרעיונות החדשים והחדשניים ...הפכו את הליווי שלך לחלק בלתי נפרד מהעשייה שלי. תודה על מי ומה שאת, גלית שרון
galitsharon-lilach
גלית שרון
מומחית, מייעצת, מלווה ומרצה על יצירת תדמית מנהיגות והובלה מנצחים
"פיתחתי את האתר והשיווק אני יודעת שאני עושה אותו נכון כי יש לי תוצאות בשטח וזה בזכות לילך" תהליך הליווי מאוד מיקד אותי בשלבים השונים של הפיתוח שלי איך להגיש את המוצר שלי לקהל המתאים, במה להתמקד כל נושא המכירות, הכתיבה השיווקית, הוידאו... המפגשים החודשיים לימדו אותי להתמקד במחוייבות שלי... החברים בקבוצה נתנו לי רוח גבית יש לי מוצר שאני פיתחתי ואני משווקת אותו ...זה עולם אחר :-)
tagit
תגית דאנס
"תשובות וכלים לשיווק באינטרנט, מוטיבציה, ליווי אישי שוטף - החבילה המושלמת"

"הניסיון העשיר של לילך באינטרנט ובעסקים , הכלים הטכניים והידע במגוון האפשרויות העומדים לרשותינו (שניתן גם ברוחב לב ע"י התמיכה במשרד), ההשראה והעידוד שלה לחשיבה יצירתית ולחדשנות, מאפשרים להעיז, לפרוץ גבולות, לנסות, לעשות, להמשיך לעשות ,וכן..גם להצליח" "הליווי הוא קבוצתי אך גם אישי ואיכפתי, הן במפגשים הפרונטלים והן בוובינרים, והלמידה אחד מהשני ושאיבת הכוחות ממש תורמת לאנרגיה. הטיפוס המשותף של הקבוצה עושה את כל העניין ליותר חוויתי וחברי, ואפרופו חוויות וטיפוס, גם זה חיכה לנו במומנטום באחד המפגשים פשוטו כמשמעו..
shlomit
שלומית לויט
עץ החשיבה – טיפוח יכולות זיכרון ולמידה אצל ילדים
אני רוצה לומר תודה ללילך דרור על שבזכות הלימודים בבית הספר לשיווק באינטרנט, התאפשר לי להתמקצע בתחום השיווק באינטרנט, במינימום עליות ומינימום ביזבוז זמן!. כל מי שרוצה ללמוד שיווק באינטרנט באופן עצמאי יודע שהוא צפוי לבזבז שעות על גבי שעות עד למציעת כל המידע הדרוש לו . לילך קיצרה לי את הדרך ובעזרת תוכנית לימודים מובנת ומסודרת. התמיכה שלה נתנה לי מוטיבציה עצומה וכיום הקמתי 3 אתרים מהם הוא המסר החשוב ביותר שלי הוא : שההשקעה בתוכנית הלימודים מחזירה את עצמה מהר מאוד. בעזרת ההתמצאות שלמדתי בבית הספר בכלים החנמיים ברשת אני חוסכת לעצמי אלפי שקלים שהייתי צריכה להשקיע בהקמת אתר וקידומו. כיום אני עושה לעצמי הכל לבד
rahel
רחל שירה חכמון
בית הספר לבריאות טבעית באינטרנט
הצטרפתי לתוכנית של לילך כי הבנתי שאי אפשר לפתח עסק בלי להקים אתר והיה לי מאוד חשוב שהשליטה על העיצוב והתכנים תהיה בידיים שלי. אבל בשל היותי טכנופובית היה ברור שאין שום סיכוי שאוכל לעשות זאת לבד. ואכן ההשקעה בתוכנית בית הספר היא אחת ההשקעות הטובות ביותר שעשיתי ולילך פשוט מדהימה. אם אני הצלחתי לבנות אתר כל אחד יכול. ההסברים מאוד ברורים פשוט לעשות צעד אחר צעד את מה שלילך מסבירה. בגלל שכל כך קשה לי עם טכנולוגיות היו לי המון תקלות ותמיד זכיתי לייחס מסור ודואג. לילך היתה שם בשבילי אפילו בשעות הלילה המאוחרות כשחוויתי תקלה בזמן השקה ואין בכלל מחיר לידיעה שיש על מי לסמוך. ללא ספק התמיכה הרבה מעבר למה שאפשר לבקש. היום בזכות האתר אלפיי אנשים מכל העולם מקבלים את התכנים שלי ונחשפים למשחקים שאני ממציאה. ממליצה בחום. המון המון תודה ובהצלחה. נשיקות וחיבוקים גלית.
galit
גלית גולדנברג אורן
מנכ"לית של מוח-משחקים וחשיבה מחוץ לקופסא. המטרה שלי לעזור להורים לחזק את הקשר עם ילדיהם תוך פיתוח החשיבה והיצירתיות של ההורים והילדים תוך כדי משחק
 "השנה, אנחנו רק באפריל, וכבר הכנסתי כמעט פי 2 משנה קודמת"

"למדתי ממך המון, בזכותך העסק שלי צמח והתפתח, ובזכותך אני ממשיכה להתפתח עוד ועוד. הידע שלך, היצירתיות, כמות הרעיונות הבלתי נגמרת, התובנות, היושרה, הסבלנות (הו... וצריך הרבה!), הכנות, החיבור לנפש, המוטיבציה, העזרה, ההכוונה, התמיכה - את כל אלה, נתת באהבה במשך 3 שנים, כאילו ממש מדובר בעסק שלך. ועל כך, המון המון תודה!" עינת הגיעה לתוכנית אחרי חברות ב"תוכנית בית הספר לשיווק באינטרנט" ועם הידע הרב שצברה גילתה שהקבוצה יוצרת אצלה מוטיבציה גבוהה מאוד וכפי שהיא מתארת " אחרי כל מפגש כזה אני מתמלאת אנרגיה ונותנת פוש בעבודה." מאז הצטרפה עינת גם לליווי אישי והיום היא בשלבי הכנת תוכנית אינטרנטית עם תוספות לא רגילות ולא דומות בשוק. עינת יוצרת קבוצות ליווי מיוחדות באמצעות האינטרנט ומקנה ללקוחותיה דרך חיים חדשה ובריאה " השיחות השבועיות שלנו)הם הזדמנות מצוינת להתייעצויות, שיתופים והעלאת דילמות. לפעמים אפילו, באמצע וובינר אני קצת מחכה שייגמר כדי שאוכל להתחיל לעבוד על כל הרעיונות שעולים לי תוך כדי :-). ."
einat
עינת שגיא
מדריכה לתזונה נכונה והרזייה בריאה במטרה להוביל אנשים לדרך חיים בריאה יותר ולעזור להם להגיע לגוף בריא ומשקל מאוזן בעזרת ידע וכלים פשוטים .
"מאז הצטרפותי לתוכנית ההכנסות לחודש הוכפלו פלוס" יפעת יישמה תהליכים שלכאורה לא "מתאימים" לעסק שלה והגדילה את רשימת התפוצה המאוד ייחודית שלה במאות אחוזים ובעקבות כך הגדילה משמעותית את ההכנסות שלה כפי שהיא מעידה על עצמה "... זה מאפשר לי להפוך למערכת משומנת של שכפול רעיונות, תוך אדפטציה לתמהיל העסק שלי וייחודו" ! "  
Yifat-Ely-Blut
יפעת אלי-בלוט
מתמחה בג'וב הנטינג-ליווי מנהלים ובכירים במציאת התפקיד הבא, בתוכניות ייחודיות- המשלבות יצירת ערוצי חיפוש חדשניים, לצד מקסום חיפוש העבודה השגרתי.
"החלטתי להצטרף לתכנית 'מומנטום' לאחר תקופה בה הסתפקתי בשפע החומרים החינמיים הקיימים בשוק ואף הגעתי בעזרתם לתוצאות יפות. בשלב מסויים הבנתי שאני רוצה וזקוקה למסגרת, לליווי אישי מקצועי ולמעורבות יומיומית עם בעלי עסק אחרים להם מטרה דומה לשלי. עבורי היתרונות המרכזיים בתכנית הם: ייעול וקיצור תהליכים בעזרת משוב מקצועי וממוקד מלילך בוובינרים הדו-חודשיים. קבלת משוב חשוב לא פחות מחברי הקבוצה, שדווקא משום שאינם מומחים בתחומי מלמדים אותי כיצד תופש את הדברים הלקוח הפוטנציאלי. המון למידה, השראה ומוטיבציה שאני מקבלת מעשייתם ומהצלחותיהם של חבריי לקבוצה. חשיפה למיטב החומרים השיווקיים באמצעות המפגשים החודשיים. צפי לגידול בהכנסותיי כתוצאה מהטמעת התהליך השיווקי. איני צריכה לעשות הכל לבד - אני יכולה להעזר בידע ובניסיון שצברו אחרים." "העבודה בקבוצה מאוד יישומית - היא מכריחה אותי לחשוב על דברים עליהם ויתרתי לעצמי כגון הגדרה מדוייקת של העסק, ולעשות דברים אותם דחיתי שוב ושוב - כגון לבסס תהליך שיווקי שעובד באופן אוטומטי"
sharon-150×150
שרון שחף
מומחית לאימון ריגשי
תודה שבישלת לנו את המתכון המדוייק להצלחה ובעיקר על כך שאת משקפת לנו כמה כוח נמצא אצלנו! " "במפגש הראשון הציגה עסק מאוד מבולבל, שפונה לכל מי שרוצה בריאות... עבודה על מיקוד, דיוק והבנת התהליך שבו עוברת הלקוחה בעסק שלה יצר אצל הודיה סדר, יעדים ברורים ומטרה וכבר מהחודש הראשון הגדילה את ההכנסות בעסק שלה " אני מרגישה איך החלום הזה שנקרא ״בריאה״ הולך ומתגשם... "למפגשים הפרונטליים אני מחכה כל חודש, המפגש שהוא כולו אנשים כמוני, עם אהבה גדולה למה שהם עושים, רצון ומוטיבציה להצלחה, מפרגנים אחד לשני, זה כשלעצמו מעצים ומחזק- במיוחד למי שעובד לבד בדרך כלל. מעבר לכך המפגש עם האנרגיה של לילך, התכנים המדוייקים, היכולת הכלה שלה.... תוך כמה חודשים בלבד, אני מרגישה איך החלום הזה שנקרא ״בריאה״ הולך ומתגשם- אני מקבלת במהלך המפגשים את המיקוד המדוייק שאני צריכה, ומסתבר, שיש כנראה איזה מתכון מדוייק שלילך מכירה, כי אותם החוקים שעזרו לי להתפתח, עזרו בעצם לכל אחד מחבריי לקבוצה בתחום שלו..."
hodaya
הודיה עבו
"בריאה", ארומתרפיסטית, רוקחת בייצור בוטיק מוצרי הזנה טבעיים לעור - מומחית בייצור ביתי: איך להכין בבית, בקלות, את כל מה שאת צריכה בשביל להיות טבעית ויפה?
נרשמתי לתוכנית בית הספר אחרי שכבר היה לי אתר באוויר והבנתי שאתר סטטי בלי אפשרות לשנות תכנים וצורה מתי שאני רוצה, איך שאני רוצה, וכמה שאני רוצה, לא ממלא בעצם את מטרתו של האתר. הלימוד בבית הספר בהחלט נתן מענה לכל התסכולים הללו ואין ספק שגם חסך לי הרבה כסף בתשלומים שהייתי משלמת לבוני אתרים ומעצבי אתרים על מנת לעשות את כל השינויים שאני רוצה. השיעורים בבית הספר מועברים בצורה מקצועית, קלה להבנה, עם הנחיה ברורה צעד אחרי צעד איך לעשות כל דבר על מה בדיוק ללחוץ ובאיזה סדר. צילומי המסך והפירוט הרב של ההסברים נותנים מענה גם למי שלא מתמצא ברזי התיכנות והמחשב. מה שלי אישית היה מאד נוח הייתה העובדה שבית הספר הוא אינטרנטי ואני יכולה להיכנס וללמוד בזמנים שנוחים לי. גם העובדה שיש אפשרות לחזור על התכנים יותר מפעם אחת מאד עוזרת ומועילה. הבונוסים שקיבלנו במהלך התוכנית כדוגמת כמה ימי מפגשים פרונטאליים ומספר לא מבוטל של וובינרים עם מומחים שונים היו מעל ומעבר למה שהובטח "בתוכניה הרשמית". אין ספק שבזכות הקורס יש לי היום לקוחות חדשים שנכנסים דרך עמוד הנחיתה שלי, יש לי פוסטים וסרטונים שאני מכניסה באופן שוטף לאתר ויש לי אתר דינמי ופעיל שמקדם אותי במנוע החיפוש של גוגל. ומעל לכל, ולטעמי עושה את כל ההבדל ומבדל את בית הספר הזה מאחרים שאולי קיימים, הוא ללא ספק האנרגיה שלך , של הנתינה, של האהבה למה שאת עושה של ההשתדלות לתת באמת חומר איכותי שיעזור פרקטית לאנשים ובאמת יקדם אותם בדרך להצלחה.
ifatbert
יפעת ברט
יועצת לכלכלת המשפחה
"1. יש לי 2 אתרי אינטרנט אחד מהם פעיל 2. אני חבר בפייסבוק ולומד כל הזמן מה ניתן לתרום ומה ניתן לקבל ברשת המדהימה הזו ומוסיף כל הזמן חברים לרשימה 3. אני מצלם סרטי וידיאו והתחלתי לערוך סרט במטרה להועלות לפייסבוק ולתת ערך לצופים בהם 4. אני מעז החליף header באתר לבנות באנר 5. כתוצאה מהתובנות השיווקיות שאני מקבל בצפיה בהרצאות אני פוגש ויוצר שותפויות עם אנשים ומקדם את המיזם שלי 6. דרכך אני מכיר מורים בתחומים נוספים ולמד מהם הרבה. 7. החשיפה דרך ההרצאות והקשר שלך מאפשרים לי לעבור מהצד של שיחות אישיות לפניה לקהלים גדולים בבת אחת שזה שבירת פרדיגמה עבורי עבורי לילך התכנית שעיצבת ואני לומד דרכה היא אידיאלית בפשטותה ובהירותה לתלמיד. התכנית מאפשרת לי ללמוד בזמנים שנוח לי ללא מגבלת זמינות של חומר הלימוד בסרטים איכותיים. התכנית עבורי היא לא רק החומרים, אלא גם את כאדם ומורה שמעוררת השראה בהתלהבות, בשמחה, יצירתיות ואנושיות אותנטית לגמרי והכל במינון אנושי. תודה על הכל עד כה. לילך לך בהצלחה בהמשך המפעל האדיר הזה אני שלימוד העבודה עם office היתה פריצת דרך בחיי בגיל 40 במסגרת השלמת חובותי הלימודיים במכללת וינגייט לאחר שנות דחיה רבות, האמנתי שזה הגבול האחרון שלי. כך במהלך השנים (כיום אני בן 57) המשכתי להשתמש ולהשתכלל ביישומי office ושמחתי. בעצם בזכותך עשיתי פריצת דרך בפרדיגמה של להיות שוב עצמאי כמפתח תוכנית אימון גופני משולב באימון מנטלי. עד ליום שבו התודעתי לקיומך ב 2 למרץ 2010 בהרצאת מבוא וראיתי את האפשרות שהנה אוכל להקים אתר משלי ולפרוץ לתודעת הקהל עם המתנה שיש לי להציע לעולם. נרשמתי לקורס בניית אתר אינטרנט בתאריך 27.04.2010 וביום הגדול באתי מלווה בפחדים, ודאגה שבמספר שעות כה מצומצם אוכל בכלל להבין משהו ? כן זה קרה ואני מאושר על הבחירה, הזמן והמחיר שהשקעתי, את והחומר שלך שווים את זה"
itzik
איציק לוי
מומחה ומנחה הליכה נורדית
לילך המדהימה ! "אם לא היית קיימת היו צריכים להמציא אותך במיוחד בשבילי" הגעת אליי בטיימינג הכי נכון מבחינתי. כשאני חושבת על זה שאם בית הספר שלך לא היה קיים בעצם לא היתה לי שום דרך להקים אתר לבד בכלים חינמיים וללמוד צעד צעד את השלבים של איך עושים את זה לבד. אני ? אתר ? אין מצב! כמי שעד עכשיו ידעה רק לגלוש לאתרים ולפתוח מיילים ולשלוח אותם אין צ'נס שהייתי יכולה שלא במסגרת לימודית יקרה מאוד לעשות את זה ולהבין את איך עושים את זה בפועל. הלימוד בבית הספר שלך נותן לי כלים ומיומנויות חדשות שלא היו לי ויאפשר לי בעתיד לנהל לבד ערוץ שיווק אינטרנטי לעסק שלי דרך אתר.בית הספר חסך לי הרבה כסף לבונה אתרים מקצועי ומעצב גראפי ובהתחשב בזה שיהיו לי בעסק מספר תחומים ואצטרך לכל תחום אתר זה חיסכון של עשרות אלפי שקלים שהם משמעותיים מאוד למי שרק מקים עסק ובתחילת הדרך ואין לו את עשרות אלפי השקלים להשקיע ויותר מזה זה גם להיות תלוי במישהו אחר לכל פעולה עתידית באתר שגם תעלה מין הסתם בהמשך עוד ועוד כסף. הבונוסים שנתת בעלי ערך רב ומאפשרים לקבל עוד ידע בחינם עוד דפי נחיתה וזה אדיר. זה שהעלית את וורדפרס וואת הפלגינים השונים ויצרת בסיס קל להתחלה נהדר לא חושבת שהייתי לבד יכולה לעשות את זה. האכסון אצלך לכמה אתרים משתלם ביותר לאחר השנה חינם ואין לי ספק שכל אתריי העתידיים יהיו מאוכסנים אצלך. הלימוד והתמיכה הטכנית שיש באתר מאפשרים להתמודד עם בעיות של מתחילים בצורה מצוינת והיו לי הרבה אוהו כמה טרטתי אותכם !. הקצב של המודולים מתאים לקצב החיים שלי והקליטה שלי. את מקצועית ברמה גבוהה מאוד ובעסק שהקמת יש שליחות גדולה לאנשים כמוני שלא נולדו לתוך הטכנולוגיה וזה נותן מענה ופתרון בזמן הנכון ובמקום הנכון כשהכל עובר לדיגיטלי ומי שלא יהיה שם בעוד כמה שנים לא יהיה קיים ועכשיו זה המומנטום. אני בהחלט מרגישה שעשיתי את אחת העסקאות המוצלחות שלי השנה ואני מקבלת הרבה ערך מעבר למה ששילמתי לקורס. אין לי מילים! קל זה לא! אבל כמו תמיד אני אופטימית ויודעת בוודאות שאצליח! תבורכי על פועלך! מגיע לך חיבוק ענק ! את מדהימה!"
Heli
חלי בן-דויד
יועצת תדמית אישית ואנטי אייג'ינג
בס"ד כשהצטרפתי לבית הספר של לילך, כמו עסקים רבים אחרים, גם לי כבר היה אתר. הוא עשה אמנם עבודה מצוינת, אבל, מכיוון שלא הבנתי כלום בפן הטכני, נאלצתי להיעזר במתכנתים עבור כל פיפס שכתבתי (ובתור קופירייטרית פורה, ייצרתי לא מעט "פיפסים כאלו ). הלימודים בבית הספר העניקו לי מתנה אדירה! הם העניקו לי סוף סוף עצמאות!!! למדתי לבנות אתר מאל"ף, להכניס תכנים, לעצב, להעלות סרטונים ליוטיוב, להשתמש בסטטיסטיקות, לקדם את האתר בגוגל, להוסיף כל מיני אפליקציות והכול – בזמן שלי, בקצב שלי ועם כל הסיוע האפשרי (ישנה מערכת תמיכה, שמלווה את התלמידים לכל אורך הדרך). בקיצר, להיות מסוגלת להשתמש בכלים החשובים ביותר, בכל מה שקשור לשיווק באינטרנט. וזה עוד לא הכל! בתחילת הלימודים לילך השכילה לבנות 3 כנסים מצוינים, שספקו את המימד הפרונטאלי-אנושי והפכו את בית הספר מווירטואלי, למקום של אנשים אמיתיים, שלא לדבר על העושר בתכנים, האינטראקציות ושיתופי הפעולה שנוצרו בין המשתתפים, המלווים אותי עד היום. כקופירייטרית שהמומחיות שלה שיווק באינטרנט, אני ממליצה כיום לכל בעל עסק, להצטרף לבית הספר של לילך, עוד לפני שהוא נכנס לפרוייקט המורכב של בניית אתר. אין לי ספק, שהלימודים הללו, עתידים לחסוך זמן, טעויות והרבה מאד כאב ראש. היום אני כבר בשנה שנייה בבית הספר (ולא בגלל שנשארתי כיתה ), אלא בגלל שראיתי איזה ערך עצום יש למי שמחובר ללילך ועד כמה החומרים שהיא מספקת מקיפים. אין לי כל סיבה היום להירשם לקורסים אחרים ברשת, משום שבמוקדם או במאוחר, לילך תציע גם אותם בתוכנית בית הספר... מזמינה אתכם להתרשם בעיניים מהבלוג שבניתי בסיוע בית הספר של לילך ומאחלת לכם הצלחה רבה!
yamima
ימימה ביסמוט
מומחית לכתיבה שיווקית - כל הסודות והמתכונים לכתיבה שיווקית מנצחת, טיפים ו"שטיקים", ראיונות ורעיונות, תרגילים, מאמרים וכלים לכתיבה שיווקית בשיטת "עשה זאת בעצמך